AI Automatizace

Vstupte do nové éry s nejmodernějšími technologiemi umělé inteligence.
Služby
Automatizace pomocí umělé inteligence pro firmy všech velikostí.
Řešení pro generování nových zákazníků
Maximalizujte hodnotu vašich marketingových kampaní tím, že využijete umělou inteligenci k tomu, aby pomohla vašim uživatelům s odpověďmi na obecné informace, cenovými nabídkami a nahradila otravné formuláře. Využijte AI asistenta pro generování leadů při kontaktu se zákazníky: na vašich webových stránkách, sociálních médiích, v e-mailech nebo pomocí SMS.
Automatizace externí a interní komunikace
Automatizujte zákaznickou podporu a interní vyhledávání dat pomocí umělé inteligence. AI dokáže odpovídat na otázky zákazníků, posílat personalizované nabídky a vypracovávat odpovědi na e-maily, čímž ušetříte čas a peníze s vynaložením minima úsilí.
AI Automatizace na míru
Využíváme současné nejmodernější frameworky a robustní enterprise-ready platformy, abychom vyhověli všem konkrétním požadavkům klienta. Nechte umělou inteligenci řešit problémy v doménách zpracování obrázků, rozpoznávání řeči, zpracování dokumentů, detekce anomálií a dalších.
AI Automatizace jako služba
Od tvorby personalizovaných obchodních e-mailů po přepis různých dat mezi tabulkami. Automatizace s využitím umělé inteligence pomůže identifikovat a vyřešit opakující se úkoly, čímž sníží operativní náklady společnosti.
Chci konzultaci zdarma
od 100,000 Kč/měsíc
80 % firem již automatizuje. Zbytek si myslí, že dokáže v horizontu pěti let konkurovat bez AI. Vsaďte si s námi na správného koně.
Stavíme na nejmodernějších technologiích. Pro podniky všech velikostí.
Odvětví, se kterými spolupracujeme
Náš tým má odborné znalosti v široké škále odvětví.
Náš tým
Seznamte se s klíčovými členy našeho týmu.
O nás
AxiomLab byl založen jako technologický partner pro start-upy a VC fondy v České republice. Když však naši klienti zaznamenali výhody umělé inteligence, AI automatizace se stala jejich nejpoptávanější službou.

Dnes AxiomLab AI spolupracuje s firmami tak, aby jim pomohl dosáhnout jejich cílů. Zároveň je navádí na tu nejlepší cestu v současné éře umělé inteligence.

Disponujeme profesními certifikacemi na implementaci služeb OpenAI, AI Vision, AI Speech, AI Document Intelligence, a dalších. Tato odbornost nám umožňuje řešit různorodou škálu problémů v mnoha odvětvích.
Evgenii
Managing Partner
Vácalv
Managing Partner
Liza
UX/UI
Designer
Stepan
QA Analytik
Kris
Account manažér
Martin
Full-stack vývojář
Elena
FE developer
Jaroslav
Full-stack vývojář
Nick
Architekt automatizace
Členové našeho týmu pracovali na produktech pro ty nejlepší společnosti.
Případové studie
Několik příkladů dodané hodnoty.
Přečíst více
Přečíst více
Jak to funguje?

Bezplatná konzultace

Během naší bezplatné konzultace vás náš expert seznámí s optimálním využitím umělé inteligence ve vaší doméně, což vám pomůže vylepšit služby a ušetřit peníze.

Tato fáze trvá obvykle 1 až 5 dní.
Jak to funguje?

Prototypování

Po definování cílů projektu začínáme okamžitě vyvíjet prototyp, který budete moci testovat a sdílet se všemi zúčastněnými stranami. Již za několik týdnů po zahájení projektu.

Trvá to obvykle mezi 5 až 50-ti dny.
Jak to funguje?

Vývoj

Vývoj probíhá pomocí agilních iteračních procesů, což nám umožňuje prezentovat vám demo produktu po každé změně.

Tato fáze může trvat od 7 do více než 100 dní.
Jak to funguje?

Údržba a Vylepšování

Po úspěšném nasazení začíná fáze údržby a vylepšování. Během této fáze poskytujeme průběžnou údržbu řešení, plus zajišťujeme pravidelná zlepšení a reporting.
Rezervujte si svojí nezávaznou bezplatnou konzultaci
Nechte náš tým odhalit potenciál umělé inteligence ve vašem podnikání.
Karlín, 186 00 Praha
+420 608 512 529